KURUMSAL

Hikayemiz

Lornedecor hikayesi; Endüstri Meslek Lisesi Ağaç İşleri Bölümü’nden mezun olan iki Anadolu gencinin 1985 yılında Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Ağaç İşleri Öğretmenliği Bölümü’ne kayıt yaptırması ile başlar. Öğretmenlik yapmak için kısa süre yolları ayrılsa da, 1993 yılında Bursa’da hayatları kesişen bu genç öğretmenler aynı zamanda Bursa ekonomisine yön veren büyük inşaat firmalarında aktif olarak çalıştıkları için ticaretin de içine girerler. Öğretmenlikten ayrılma kararlarını aldıkları 1999 yılı mesleki bir dönüm noktası olur. Bu uzun dostluğun güveni ile mesleki deneyimlerini birleştirerek Petek Mobilya Ltd. Şti.’ni kurarlar.

İlk fabrikanın 2002 yılında NOSAB’ta kurulması ile kurumsallaşma sürecini de başlatmış olurlar. 2008 yılında Lornedecor markasını entegre bir yapı oluşturma hedefi ile kuran şirket; geride bıraktığı 17 yılda kendisini seri üretim yapabilen bir fabrika konumuna taşımıştır.

Sektörde yarattığı “kişiye özel” tasarımları ile proje bazlı üretim sunan mobilya üreticisi konumundaki yapı; müşteri odaklı hizmetlerini kalite, güven ve başarı anlayışı ile sürdürmektedir.


Hikayemiz